Ano, přiznám se bez mučení, čtu i takové knížky. A moc ráda. Je to skvělý relax, sice víte, jak to dopadne, ale to vůbec nevadí. Někdy od knížky nechcete nic jiného, než abyste mohli na chvíli vypnout a přečíst si něco nenáročného. Myslím, že není potřeba číst jen hutnou literaturu (tu si o to víc vychutnáte o knížku nebo dvě později).

Od spisovatelského dua Christina Lauren (Christina Hobbsová a Lauren Billingsová) jsem četla všechno a rozhodně je budu číst i dál. Jejich knihy vychází v sériích, nejdříve Božský, potom Vášnivý. Vášnivý lhář je čtvrtý Vášnivý, nemusíte ale nutně číst všechny předešlé knihy. Jen zkratkou, abyste byli v obraze. Vše začalo, když se tři kamarádky Mia, Harper a Lola vydaly na akci do Las Vegas, kde se opilé provdaly za tři chlapíky, které nikdy předtím neviděly. I chlapíci jsou (náhodou :o)) kamarádi. Mia a Ansel se rozhodli to spolu zkusit, odletěli do Francie a ono to vyšlo :o), Harper a Finn se sice rozvedli, ale to byl jen začátek a Lola a Oliver vztah drželi v kamarádské rovině, než jim všechno došlo. A už víte, o čem jsou první tři díly (Vášnivý svůdník, Vášnivý sprosťák a Vášnivý hříšník). Pokud vám nesedí počet, tři kamarádky, ale čtyři knihy, řešení je velmi jednoduché. Lola má spolubydlící London, která je aktuálně sama, ale dlouho nebude, potkala totiž Luka. Celá věc má háček nebo vlastně háčky dva.

Vykašlete se na to, že jsou všichni mladí, krásní, chytří, úspěšní nebo alespoň k úspěchu rychle mířící a knížky si prostě jen užijte. Jako oddechovka je to výborná volba.

Moje hodnocení:

Opět hodnotím v rámci kategorie románů pro ženy, jiné hodnocení by bylo zbytečně nespravedlivé: 80 %. Podobně by se pohybovaly i předešlé díly série.

 

Co si přečíst:

Pokud jste ještě od dua Christina Lauren nic nečetli, zkuste to. Můžete začít se sérií Vášnivý, pokud vás bude bavit, napsaly i sérii Božský.

Za přečtení rozhodně také stojí knihy od Alice Clayton, už jen ty názvy nemají chybu. Není nad to, když jdete do knihkupectví a chcete Roštěnku, Samce nebo Nabíječe :o).

 

Co budu číst dál:

Mám rozečtené dvě knihy, Noční lov od Roberta Bryndzy a finské podivno Lesní lišky. Zatím jsem přečetla první povídku a byla dokonale podivná. Ale o tom zase někdy příště.